Vücut Masaj Jeli

Kas tutulması, doku ezilmesi, çarpma, kramp gibi sebeplerle meydana gelen kas ağrılarının yanı sıra eklem bölgelerinde çeşitli nedenlerle oluşan ağrıların giderilmesine ve rahatlama sağlamasına yardımcı olur. Sürekli kullanıma uygundur. Uygulamadan sonra hafif yanma hissi duyulabilir.

OZON JEL TABLET

Ozon jel tablet, şifa kaynağı ozonlanmış saf zeytinyağının tablet halidir. Vücuttaki Aktif oksijen miktarını arttırarak, halsizlik, yorgunluk hissi, rahat uyuyamama gibi şikayetlerin giderilmesine yardımcı olur. Birçok hastalık tedavisinde ve kemoterapi tedavisinin olumsuz etkilerini daha kolay atlabilmeye yardımcı olmak için doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

30 SPF ANTİ AGİNG GÜNDÜZ KREMİ

30 faktör UVA/UVB koruma ile cildinizi güneşin zararlı ve yaşlandırıcı etkisine karşı korur ve vücudun doğal korunma mekanizmasını harekete geçirir. Nem dengesini düzenler, cildi besler. içerisindeki aktif ozon, allantoin, shea butter, B ve E vitaminleriyle hücrenin yenilenmesine yardımcı olur, cilde esneklik verir.

VÜCUT BAKIM LOSYONU

Ozon cildin nem dengesini koruyarak oksijen verir. İçerisinde E vitamini, allantoin, yoğun d’panthenol ile hücreleri yenileyerek vücudun canlılık kazanmasını sağlar. Güneş sonrası bronzluğun uzun süre kalıcı olmasını sağlar, kızarıklık ve acıma hissinin azalmasına yardımcı olur.

OZON YAĞI

Isı ve güneş yanıklarının giderilmesinde Mantar oluşumunun önlenmesinde Diyabetik yaraların onarılmasında Ayak ve ter kokularının giderilmesinde Yüz lekelerinin giderilmesinde Böcek ısırması ve arı sokması sırasında oluşan acının giderilmesinde ve enfeksiyon oluşmasının önlenmesinde Dudak çatlaklarının giderilmesine Kas ve boyun ağrılarının giderilmesinde Saç derisinin bakımında Egzama tedavisinde Sürekli yatan hastaların yara tedavilerinde Selülitlerin giderilmesinde yardımcı olur.

OZONLU SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

Kepek oluşumunu engeller. Saç derisini ve saçları besler, saçlarn sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Zayıf saçları kuvvetlendirir. Mevsimsel dökülmeyi engeller. Saç boyaları ve saçın maruz kaldığı kimyasal etkilerin Ozon(O3) sayesinde nötralize edilmesini sağlar. pH 5.5 dengesi ve içerisindeki aktifler ile saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

BİTKİSEL DOĞAL OZONLU DİŞ MACUNU

OZON’lu (O3) diş macunu, ağız temizliğini hızlandırır ve ağız kokusunun giderilmesine yardımcı olur. Dişlerin daha temiz ve beyaz olmasını sağlar. Ozonlu diş macunu hassasiyetin azalmasına yardımcı olur. İçerdiği 8 aktif kompleksin (Ozon, Misvak, Adaçayı, Civanperçemi, Sarı Kantaron, Papatya, E vitamini) birbiri ile üstün etkileşimi sayesinde beyazlık ve parlaklık etkisi verir. ‘’SLES/SLS, Paraben, Florür, Formaldehit, Alkol, Triclosan’’ gibi maddeler İÇERMEZ.

OZONLU YÜZ BAKIM VE TEMEMİZLEME JELİ

Tüm cilt tipleri için özel formüle edilmiş aktif oksijenli (ozon O3) temizleme jeli; cildi sebum fazlasından, makyaj ve gün içerisindeki birikmiş kirlerden derinlemesine temizler, siyah noktaları yok eder, gözenekleri rahatlatır. Su bazlı ve sabun içermeyen formülü pH 5.5 dengesi ile cildi kurutmadan temizler. D’panthenol, E vitamini, bitki özleri ve ozon ile cildi besler, dengeler, ferahlık ve canlılık verir. pH 5.5 değeri ile biyolojik koruma sağlar. Cilt derinlemesine temizlenir.

OZONLU KİL MASKESİ

Ozonlu kil maskesi içerdiği bentonit ve ozon sayesinde cildi canlandırır.

OZONLU EL BAKIM KREMİ

Kuruyan, çatlayan ellere yoğun bakım yapar. Nemlendirir içindeki Ozon içeriği ve vitaminlerle ellerinizin nefes almasını sağlar ve besler. Kurumadan dolayı ellerdeki pullanmayı engeller ve tedavisine yardımcı olur.

ONARICI GECE KREMİ

Özel kırışıklık ve leke karşıtı formülü ile oluşmakta olan kırışıklık ve lekelerin önlenmesine yardımcı olur. Etkili Ozon, hyaluronic acid ve vitaminlerle cildinizi onarır, oksijen verir, yumuşak ve ışıldayan bir görünüm kazandırır. Cildinize nefes aldırır.

50 SPF GÜNEŞ KREMİ

üksek koruma faktörlü güneş losyonu en gelişmiş UVA/UVB filtreleri ile güneşe bağlı leke oluşumuna ve deri yaşlanmasına karşı aktif koruma sağlar. UVA ışınları uzun dalga boyuna sahip olduğu için uzun vadede cilt kanseri ve deri yaşlanmasına sebep olabilir. Good and Health ürünleri içerdiği UVA/UVB filtreleri ile güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, Ozon (O3) ile cildinize oksijen vererek nefes almasını sağlar.

15 SPF EL VE YÜZ KREM

İçeriğinde bulunan 15 faktörlü güneş koruyucusu sayesinde özellikle açık alanda uzun süre kalmak zorunda kalan asker, polis, çiftçi, güvenlik personeli vb. mesleklere sahip kişilerin ellerinin ve yüzlerinin korunmasını ve bakımını sağlar. Cildi korur ve nemlendirir.

BUĞDAY ÖZLÜ ONARICI SAÇ ŞAMPUANI

Dış etkenlerden yıpranmış, incelmiş ya da dökülen saçlarınızın onarımı ve sağlığına kavuşmasını sağlar. Saçlarınızın mevsim etkileri dışındaki dökülmesini engeller. İçeriğindeki besleyici ve nemlendirici doğal mineraller ve buğday özü sayesinde saçlarınız dolgunlaşır. Saç derinizin yağ ve nem oranı dengelenir.

İNTİM LİKİT JEL

Kadın dış genital organların temizliğinde ve sağlıklı kalmasında kolaylık sağlar. Bakteri, mantar, kaşıntı ve istenmeyen kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Lactic acid ile pH 4 dengesini oluşturur. Kaşıntı giderme, akıntı ve yara iyileştirmede ozon (O3) aktif rol oynar. Nem dengesini sağlar, hassas ciltlere ve doğum sonrası kullanıma uygundur.

OZONLU ACNE KREMİ

Yüzünüzde oluşan aknelerin ve aknelerden kaynaklanan lekelerin giderilmesini sağlar. Ayrıca yüzünüzde oluşabilecek yeni akneleri ( sivilceleri) azaltır.

OZONLU VÜCUT ŞAMPUANI

Vücut derisini canlandırarak oksijen ve vitaminlerle besler, kasları gevşetir, rahatlama sağlar. Sedef ve atopik ciltlere uygundur. Vücutta oluşan ter kokularını arındırır. Egzama ve mantar tedavisine yardımcı olur. pH 5.5 dengesi ile içerisindeki aktifler cildin nem tutma gücünü arttırır. Cildinizin ihtiyacı olan oksijeni vererek daha sağlıklı ve ipeksi görünmesini sağlar.

OZONLU AYAK BAKIM KREMİ

Parmak aralarında ve tırnaklarda oluşabilecek mantarları engeller giderilmesine yardımcı olur. Sürekli kullanıldığında ayaklardaki terlemeyi regule ederek ayak kokusunu engeller. Ayakta oluşabilecek diyabetik yaraları engeller. Nasır ve sertliklerin giderilmesine yardımcı olur. Masaj yaparak uygulandığında ayakta durma ve yoğun çalışma nedeniyle oluşabilecek rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.